Statystyki wyświetleń stron

Tytuł stronyLiczba wyświetleń
ZB 2023881
III kwartał 2016881
I kwartał 2017861
Oświadczenia majątkowe według stanu na dzień 31 grudnia 2024r.858
III kwartał 2018853
III kwartał 2017 819
Sprawozdania811
Sprawozdania797
I kwartał 2018797
I kwartał 2019781
IV kwartał 2018762
II kwartał 2018753
Sprawozdania751
Oświadczenia majątkowe według stanu na dzień 31 grudnia 2023r.742
Rok 2020737
URM_Rok 2025737
Sesja RM 28.03.2019724
za rok 2018722
III kwartał 2019720
za rok 2018715
Rok 2018711
za rok 2018707
za 2018 rok704
za rok 2019695
II kwartał 2019690
za 2019 rok689
za rok 2019685
IV kwartał 2019652
I kwartał 2020649
za rok 2019630
Interpelacja626
Rok 2019626
Za rok 2025582
I kwartał 2021563
Sesja RM 30.12.2019552
Sesja RM 10.08.2020543
Sesja RM 23.08.2019542
Sesja RM 6.02.2019542
Sesja RM 30.04.2020538
Sesja RM 28.02.2019537
«poprzednie 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9