Statystyki wyświetleń stron

Tytuł stronyLiczba wyświetleń
IV kwartał 2020534
Sesja RM 27.11.2019534
Sesja RM 28.12.2020533
II kwartał 2020529
Sesja RM 03.10.2019529
za rok 2020520
Sesja RM 31.01.2020518
II kwartał 2021518
III kwartał 2020516
Sesja RM 23.03.2020500
III kwartał 2021500
Sesja RM 30.06.2020496
URM_Rok 2026495
Sesja RM 04.12.2020479
Sesja RM 14.10.2020477
Sesja RM 18.06.2019475
Sesja RM 04.09.2020471
Interpelacja457
Za rok 2024441
IV kwartał 2021434
2024424
II kwartał 2023408
Kadencja 2024 - 2029407
ZB 2026407
IV kwartał 2022388
I kwartał 2023387
II kwartał 2022369
I kwartał 2022334
Oświadczenia majątkowe według stanu na dzień 31 grudnia 2025r.330
Oświadczenia majątkowe według stanu na dzień 31 grudnia 2025r.315
III kwartał 2022315
ZB 2025264
Rok 2026239
Oświadczenia majątkowe według stanu na dzień 31 grudnia 2025r.234
Rok 2025209
Sprawozdanie z wykonania budżetu203
I kwartał 2025194
IV kwartał 2024186
Za rok 2026185
IV kwartał 2023172
«poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9